دوره لایف پلاس

سوالات پرتکرار دورهٔ «لایف پلاس»

۱. دورهٔ آموزش مهارت زندگی «لایف‌پلاس» مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب شماست اگر آماده هستید تا زندگی خود را از هر جهت متحول کنید. دورهٔ لایف‌پلاس شما را با مباحث بسیار جذابی برای رشد و تحول شخصیت‌تان آشنا می‌کند و طی هفت ترم (۷ ماه) با آموزش مطالب و تکنیک‌های بسیار مهم و اساسی که برگرفته از اصول و قوانین متافیزیکی و کائناتی است، شما را به نسخه‌ای موفق‌تر، آگاه‌تر، آرامتر، اثرگذارتر، قوی‌تر و شادتر از خودِ قبلی‌تان تبدیل می‌کند.

 

۲. برای شرکت در این دوره چه پیش­‌نیازهایی لازم است؟

تنها پیش‌­نیاز مورد نیاز شما، تعهد به خودتان برای انجام تمرینات و داشتن شور و اشتیاق کافی برای عمل به آموزه‌ها و ایجاد تحولی درونی است.

 

۳. آیا برای شرکت در دورهٔ لایف‌پلاس محدودیت خاصی از نظر سنی، تحصیلی، شرایط مالی یا... وجود دارد؟

هیچ محدودیت خاصی برای هیچکس وجود ندارد. همه افراد در هر شرایط و از هر جایگاه اجتماعی، تحصیلی، مالی و... به آموزه‌ها و تکنیک‌های دورهٔ لایف‌پلاس نیاز دارند.

 

۴. آیا می­‌توان دورهٔ لایف‌پلاس و دوره پولسازی را با هم شرکت کرد؟

بله، اما پیشنهاد ما این است که ابتدا یکی از این دوره‌ها را به اتمام برسانید (مثلا دورهٔ آموزش مهارت‌های زندگی لایف‌پلاس) و سپس دوره بعدی را آغاز نمایید.

 

۵. آیا برخی تمرینات دورهٔ لایف‌پلاس و پولسازی مشترک است؟

هدف و مسیری که در هر یک از این دوره‌ها ترسیم شده با هم متفاوت است. اما از آنجایی که هر دو دوره، برگرفته از تفکر عرشیانی و آموزش‌های متافیزیکی خاصی است، برخی از مفاهیم و آموزه‌های آنها با هم تشابه دارد.

 

۶. برای انتخاب بین دورهٔ لایف‌پلاس یا پولسازی مردد هستم؟ چطور می‌تونم دورهٔ مناسب برای شرایط فعلی‌ام را انتخاب کنم؟

دوست خوبم انتخاب میان دوره‌های آموزشی لایف‌پلاس یا پولسازی به نیازی که هم‌اکنون احساس می‌کنید بستگی دارد. در ابتدا بایست توضیحات هر یک از دو دوره را مطالعه بفرمایید. اما بطور خلاصه می‌توان گفت:

 

در لایف‌پلاس که یک دوره اساسی و پایه‌ای به حساب می‌آید، طی هفت ترم (۷ ماه) با درس‌های بسیار جذاب و سرنوشت‌سازی آشنا می‌شوید که برگرفته از اصول متافیزیکی و قوانین کائناتی هستند و مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که برای ایجاد تحول در چهار کالبد خود به آن نیاز دارید (کالبدهای روحی، عاطفی، ذهنی و جسمی که در طی دوره بطور کامل توضیح داده می‌شود) و در نهایت قادر خواهید بود تا از یک تحول اساسی و بزرگ در زندگی‌تان لذت ببرید.

 

اما در دورهٔ پولسازی؛ بیشترین تمرکز جذب ثروت و کسب درآمد است و طی چهار ترم (۴ ماه) ضمن آشنایی با مفاهیم اساسی و مهم متافیزیکی و برخی قوانین کائناتی، باورهای نادرست و ترمزهای درونی خودتان در مسیر پیشرفت را شناسایی می‌کنید، با رسالت شغلی خود آشنا می‌شوید و با درک موانع جذب ثروت و بهره‌گیری از تکنیک‌های این دوره، در مسیر پیشرفت و موفقیت مالی و اقتصادی گام برمی‌دارید.

 

۷. چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

بزرگترین تضمین، تعهد درونی شما به خودتان و باور و اشتیاقی است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان دارید. به میزانی که آموزه‌ها را یاد می‌گیرید و تکنیک‌ها و تمرینات دوره را انجام می‌دهید، شاهد تحولات عمیق زندگی‌تان خواهید بود.

 

همچنین با مشاهدهٔ ده‌ها مصاحبه از دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و هزاران کامنت و نظرات درج شدهٔ مخاطبان در صفحات اجتماعی ما، بخوبی در می‌یابید که همهٔ آنها، راه موفقیت را قدم به قدم و با عمل به آموزه‌ها و تمرینات به ظاهر ساده اما معجزه‌آسای دوره طی کرده‌اند.

 

۸. آیا اگر من در این دوره­ شرکت کنم، می­‌توانم روی همسر یا فرزندم یا اطرافیانم تاثیر بگذارم تا مشکلات آنها هم حل شود؟

به خاطر داشته باشید که شما تنها قادر به تغییر یک نفر هستید، و آن هم کسی نیست جز خودتان. اما نکته اینجاست که (مطابق قانون فرکانس) وقتی شما تغییر کنید، تمام دنیا و آدم‌های اطرافتان هم تغییر می‌کنند و سطح انرژی شما بر روی تک‌تک ذرات عالم اثر می‌گذارد!

 

خواست و اشتیاق درونی هر فرد، اولین شرط موفقیت در مسیر تغییر و رشد است. بنابراین تا زمانی که عزیزان‌مان، اشتیاق کافی برای تغییر و حرکت از خود نشان ندهند تلاش‌­های اطرافیان آنها تاثیری نخواهد داشت اما همین افراد، با دیدن تغییرات ما، بزرگترین انگیزه و اشتیاق را برای تغییر پیدا می‌کنند.

 

۹. چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­‌رسم؟

این موضوع ارتباط مستقیم به شرایط فعلی شما، نوع باورها و میزان انگیزه و اشتیاقتان دارد. هر چه بهتر آموزه‌ها را یاد بگیرید و بیشتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می‌­کنید و به مرور شاهد اثرات شگفت‌انگیز انجام این تمرینات در زندگی‌تان خواهید بود. (به ده‌ها مصاحبهٔ دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و همچنین کامنت‌ها و مطالب مخاطبان در صفحات اجتماعی ما نگاهی بیندازید)

 

در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را طی کنید.

 

۱۰. آیا می­‌توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­‌نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره‌­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

خیر. این دوره برای یک نفر و صرفا متعلق به همان کسی است که بهای آنرا از طریق سایت عرشیان پرداخت کرده باشد. در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آموزه‌های این دوره تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست. (مگر در مورد زن و شوهر که می‌توانند بصورت مشترک از فایل‌ها و دوره‌ها استفاده کنند)

 

علاوه بر این، کسی که در راه رشد و تحول و موفقیت گام بر می‌دارد، بخوبی می‌داند که حضور اشتراکی در دوره‌ای که برای یک نفر است آن هم بدون رضایت صاحب اثر، به نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی، باید بهای آن پرداخت شود.)

 

سید محمد عرشیانفر سید محمد عرشیانفر