سوالات عمومی

سوالات عمومی

 

1.آیا می­توان با افراد موفق­ (دانشجویان موفقی که ویدئوی آنها تهیه و منتشر شده است)در تماس بود؟

در صورتی که این عزیزان(دانشجویان موفقی که ویدئوی آنها تهیه و منتشر شده است) تمایل داشته باشند؛ با هماهنگی روابط عمومی مجموعه، می­توان این امکان را فراهم نمود.

 

2.آیا این امکان وجود دارد که به صورت حضوری یا تلفنی با استاد گفتگو داشته باشیم و د رمورد مسایل خود با استاد مشورت کنیم یا با توجه به مشکلاتی که در زندگی خود داریم استاد تشخیص دهند در کدام دوره شرکت کنیم؟

موسسه عرشیان یک موسسه آموزشی است که مهمترین مهارت رسیدن به خوشبختی که همان خوب زندگی کردن است را آموزش می­دهد. امور مربوط به مشاوره و درمان در حوزه فعالیتی این گروه آموزشی نمی­باشد.

با توجه به خیل عظیم دانشجویان مجموعه عرشیان و برنامه­های و فعالیت­های زیادی که استاد سید محمد عرشیان دارند و اینکه ساعات یک شبانه­روزفقط 24ساعت در اختیار داریم عملاً امکان عملی شدن این درخواست وجود ندارد. اما واحد پشتیبانی تلفنی موسسه، تلفن­های پاسخگو در ساعات اداری پاسخگوی پرسش­های در مورد چگونگی ثبت نام و راهنمایی و مشاوره برای انتخاب دوره­های مناسب طبق نیازهای­تان می­باشند

.

3.شرکت در دوره­ها مشکلاتی مثل بیماری و ازدواج و اعتیاد را حل میکند؟

مجموعه عرشیان یک گروه آموزشی است و خدماتی از این دست در موسسات مشاوره و مراکز درمانی ارائه می­شود.

اما در این دوره­ها با کسب آگاهی­ و تغییر روند زندگی­تان می­توانید پیشرفت­های چشمگیری در عرصه­های مختلف زندگی خود ایجاد کنید.

 

4.در بسیاری از مواقع، تلفن­های مجموعه اشغال است و من موفق به برقراری تماس با مجموعه نمی­شوم؟ علت آن چیست؟ آیا راه جایگزینی برای ایجاد ارتباط با موسسه وجود دارد؟

واحد پاسخگویی تلفنی مجموعه در ساعات اداری(ساعت9صبح الی 6بعدازظهر در روزهای شنبه تا چهارشنبه) پاسخگویی تماس­های عزیزان خواهد علت شلوغی خطوط حجم بالای تماس­های دریافتی می­باشد که بزودی با ایجاد زیرساخت­های لازم این مساله مرتفع خواهد شد.  

 

5.آیا بهای فایل­هایی که به صورت تصادفی از کانال­های دیگر به دستمان رسیده است باید پرداخت کنیم؟

تنها مجاری ارایه فایلهای صوتی استاد محمد عرشیانفر تنها مجرای ارسال محصولات و دوره­ها تهیه فایل­های صوتی و تصویری استاد سید محمد عرشیانفر سایت این موسسه(به آدرس arshiyanfar.com) و صفحات اجتماعی این موسسه در اینستاگرام (به آدرس arshian.international.group) و تلگرام (به آدرس @arshian-international-group)) می­باشد. سایر صفحات و سایت­ها غیر مرتبط با این گروه آموزشی می­باشند.

 

6.آیا سایر اعضای خانواده­مان نیز می­توانند از فایل­های صوتی و آموزه­های این دوره استفاده کنند؟

شما می­توانید به همراه اعضای خانواده و کسانی که به همراه آنها زیر یک سقف زندگی می­کنید فایلهای صوتی را گوش کنید. اما فقط برای فردی که در دوره حضور پیدا کرده پروفایل شخصی ساخته می­شود.

 

7.در مورد فایلها و دوره­های استاد که به صورت رایگان در فضای مجازی منتشر شده است پرداخت بها به چه صورت می­باشد؟

فایلهایی که بدین طریق در فضای مجازی منتشر شده­اند بدون هماهنگی و رضایت این گروه آموزشی به انتشار رسیده­اند  بنابراین با توجه به عدم رضایت این گروه، هیچ یک از این فایل­های آموزشی نمی­توانند سودمند واقع شوند بنابراین برای رعایت قانون پرداخت­ بها در اولین فرصت این فایل­های صوتی را از سیستم­های خود پاک کنید.

 از آنجایی که فروش این فایلهای صوتی جزء رویکردهای موسسه عرشیان نیست. امکان پرداخت بها برای تهیه این فایلهای صوتی به صورت تکی و خارج از دوره­ها و محصولات تهیه شده، وجود ندارد.

تنها مجرای شرکت در دوره­ها و تهیه فایل­های صوتی و تصویری استاد سید محمد عرشیانفر سایت این موسسه(به آدرس arshiyanfar.com) و صفحات اجتماعی این موسسه در اینستاگرام (به آدرس arshian.international.group) و کانال تلگرام (به آدرس @arshian-international-group ) می­باشد. سایر صفحات و سایت­ها غیر مرتبط با این گروه آموزشی بوده و مورد تائید نمی­باشند.

 

8.چه مدت بعد از شرکت در دوره‌ها و انجام تمرینات به نتیجه می­رسیم؟

هر چقدر بیشتر و بهتر تمرین کنید سریعتر پیشرفت می­کنید و این تغییرات ماندگارتر خواهند بود.

بسته به میزان اشتیاق و انگیزه شما و شخصیت و باورها و وضعیت فعلی و گذشته تان اثرات تمرینات در زندگی و روحیات شما به مرور نمایان خواهند شد. اما به هیچ عنوان برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را بپیمائید.

 

9.در صورت تهیه دوره به همراه پشتیبانی، در طول دوره چند تماس پشتیبانی خواهیم داشت؟

اولین تماس توسط واحد پشتیبانی مجموعه صورت می­پذیرد برای تماس­های بعدی می­توانید با برقراری تماس با واحد پشتیبانی موسسه در ارتباط باشید.

 

10.آیا می­توان در تعداد اقساط بیشتری بهای دوره را بپردازیم؟

شما می­توانید به صورت یکجا یا به صورت ترمیک بهای شرکت در دوره­ها را بپردازید.

سید محمد عرشیانفر