دوره پولسازی

سوالات پرتکرار دورهٔ «پولسازی»

۱. دورهٔ آموزش مهارت زندگی «پولسازی» مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب شماست اگر آماده هستید تا زندگی مالی و ارتباط خودتان با پول و ثروت را از هر جهت متحول کنید. دورهٔ پولسازی شما را با مباحث بسیار جذابی آشنا می‌کند و طی چهار ترم (۴ ماه) با آموزش تکنیک‌های مهم و اساسی که برگرفته از اصول و قوانین متافیزیکی و کائناتی است، به شما می‌آموزد که چگونه به شخصیتی پولساز تبدیل شوید.

 

۲. برای شرکت در این دوره چه پیش­‌نیازهایی لازم است؟

تنها پیش‌­نیاز مورد نیاز شما، تعهد به خودتان برای انجام تمرینات و داشتن شور و اشتیاق کافی برای عمل به آموزه‌ها و ایجاد تحولی درونی است.

 

۳. آیا برای شرکت در دورهٔ لایف‌پلاس محدودیت خاصی از نظر سنی، تحصیلی، شرایط مالی یا... وجود دارد؟

هیچ محدودیت خاصی برای هیچکس وجود ندارد. همه افراد در هر شرایط و از هر جایگاه اجتماعی، تحصیلی، مالی و... به آموزه‌ها و تکنیک‌های دورهٔ پولسازی نیاز دارند.

 

۴. آیا می­‌توان دورهٔ پولسازی و لایف‌پلاس را با هم شرکت کرد؟

بله، اما پیشنهاد ما این است که ابتدا یکی از این دوره‌ها را به اتمام برسانید (مثلا دورهٔ آموزشی پولسازی) و سپس دوره بعدی را آغاز نمایید.

 

۵. آیا برخی تمرینات دورهٔ پولسازی و لایف‌پلاس مشترک است؟

هدف و مسیری که در هر یک از این دوره‌ها ترسیم شده با هم متفاوت است. اما از آنجایی که هر دو دوره، برگرفته از تفکر عرشیانی و آموزش‌های متافیزیکی خاصی است، برخی از مفاهیم و آموزه‌های آنها با هم تشابه دارد.

 

۶. برای انتخاب بین دورهٔ پولسازی یا لایف‌پلاس مردد هستم؟ چطور می‌تونم دورهٔ مناسب برای شرایط فعلی‌ام را انتخاب کنم؟

دوست خوبم انتخاب میان دوره‌های آموزشی پولسازی یا لایف‌پلاس به نیازی که هم‌اکنون احساس می‌کنید بستگی دارد. در ابتدا بایست توضیحات هر یک از دو دوره را مطالعه بفرمایید. اما بطور خلاصه می‌توان گفت:

 

در دورهٔ پولسازی؛ بیشترین تمرکز بر روی جذب ثروت و کسب درآمد است و طی چهار ترم (۴ ماه) ضمن آشنایی با مفاهیم اساسی و مهم متافیزیکی و برخی قوانین کائناتی، باورهای نادرست و ترمزهای درونی خودتان در مسیر پیشرفت را شناسایی می‌کنید، با رسالت شغلی خود آشنا می‌شوید و با درک موانع جذب ثروت و بهره‌گیری از تکنیک‌های این دوره، در مسیر پیشرفت و موفقیت مالی و اقتصادی گام برمی‌دارید.

 

اما در دورهٔ لایف‌پلاس طی هفت ترم (۷ ماه) با مباحث جذاب و سرنوشت‌سازی آشنا می‌شوید که برگرفته از اصول متافیزیکی و قوانین کائناتی هستند و مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که برای ایجاد تحول در چهار کالبد خود به آن نیاز دارید (کالبدهای روحی، عاطفی، ذهنی و جسمی که در طی دوره بطور کامل توضیح داده می‌شود) و در نهایت قادر خواهید بود تا از یک تحول اساسی و بزرگ در زندگی‌تان لذت ببرید.

 

۷. چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

بزرگترین تضمین، تعهد درونی شما به خودتان و باور و اشتیاقی است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان دارید. به میزانی که آموزه‌ها را یاد می‌گیرید و تکنیک‌ها و تمرینات دوره را انجام می‌دهید، شاهد تحولات عمیق زندگی‌تان خواهید بود.

 

همچنین با مشاهدهٔ ده‌ها مصاحبه از دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و هزاران کامنت و نظرات درج شدهٔ مخاطبان در صفحات اجتماعی ما، بخوبی در می‌یابید که همهٔ آنها، راه موفقیت را قدم به قدم و با عمل به آموزه‌ها و تمرینات به ظاهر ساده اما معجزه‌آسای دوره طی کرده‌اند.

 

۸. آیا اگر من در این دوره­ شرکت کنم، می­‌توانم روی همسر یا فرزندم یا اطرافیانم تاثیر بگذارم تا مشکلات مالی و شغلی او هم حل شود؟

به خاطر داشته باشید که شما تنها قادر به تغییر یک نفر هستید، و آن هم کسی نیست جز خودتان. اما نکته اینجاست که (مطابق قانون فرکانس) وقتی شما تغییر کنید، تمام دنیا و آدم‌های اطرافتان هم تغییر می‌کنند و سطح انرژی شما بر روی تک‌تک ذرات عالم اثر می‌گذارد!

 

۹. آیا دورهٔ پولسازی برای یک فرد بیکار هم مفید است؟

بله. یادمان باشد که شرایط و وضعیت امروز ما، نتیجهٔ باورها و تفکرات و عملکرد دیروز ماست. با یادگیری آموزه‌ها و انجام تمرینات این دوره می‌توانید باورهای قبلی خود را نسبت به پول (که عنصری بسیار هوشمند و شعورمند است) متحول کنید و با درک و شناخت بهتر خود و استعدادهایتان، تغییر را با دست خودتان در زندگی رقم بزنید.


۱۰. آیا خانم‌های خانه‌دار هم می‌توانند در دورهٔ پولسازی شرکت کنند؟

بله. اتفاقا در همین دوره قرار است یاد بگیریم که «چطور فراتر از همهٔ محدودیت‌ها فکر کنیم، تصمیم بگیریم و زندگی کنیم»

جنسیت، سن، محل سکونت، میزان تحصیلات، وضعیت خانواده و شرایط پدر و مادر و غیره، قرار نیست کسی را که به دنبال موفقیت است، تسلیم کند! در بین دانشجویان موفق این دوره، زنان خانه‌دار بسیاری هستند که با اصلاح باورهای قدیمی، شناخت شخصیت خود و استعدادهایشان و شور و شوق و باور قلبی به موفقیت، توانسته‌اند به درآمدزایی برسند.

 

۱۱. چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­‌رسم؟

این موضوع ارتباط مستقیم به شرایط فعلی شما، نوع باورها و میزان انگیزه و اشتیاقتان دارد. هر چه بهتر آموزه‌ها را یاد بگیرید و بیشتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می‌­کنید و به مرور شاهد اثرات شگفت‌انگیز انجام این تمرینات در زندگی‌تان خواهید بود. (به ده‌ها مصاحبهٔ دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و همچنین کامنت‌ها و مطالب مخاطبان در صفحات اجتماعی ما نگاهی بیندازید)

 

در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را طی کنید.

 

۱۲. آیا می­‌توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­‌نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره‌­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

خیر. این دوره برای یک نفر و صرفا متعلق به همان کسی است که بهای آنرا از طریق سایت عرشیان پرداخت کرده باشد. در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آموزه‌های این دوره تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست. (مگر در مورد زن و شوهر که می‌توانند بصورت مشترک از فایل‌ها و دوره‌ها استفاده کنند)

 

علاوه بر این، کسی که در راه رشد و تحول و موفقیت گام بر می‌دارد، بخوبی می‌داند که حضور اشتراکی در دوره‌ای که برای یک نفر است آن هم بدون رضایت صاحب اثر، به نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی، باید بهای آن پرداخت شود.)

 

سید محمد عرشیانفر سید محمد عرشیانفر