دوره لایف پلاس

سوالات قبل از ثبت نام لایف پلاس

 

1.دوره لایف‌پلاس مناسب چه افرادی هست؟

این دوره مناسب کسانی است که آماده­اند با انجام تمرینات آن، زندگی خود را در تمام ابعاد دگرگون سازند. دوره لایف‌پلاس رشد شخصیت، درست فکر کردن، درست انتخاب کردن و درست تصمیم گرفتن را با ساده‌ترین تکنیک‌ها و تمرین‌ها به شما آموزش می‌دهد.

 

2.برای شرکت در این دوره چه پیش­نیازهایی لازم است؟

تنها پیش­نیاز برای شرکت در این دوره تعهد برای انجام تمرینات، پیگیری دروس و اشتیاق کافی برای ایجاد تغییرات در اندیشه­ها و گفتار و عملکرد می­باشد.

 

3.آیا برای شرکت در دوره لایف‌پلاس محدودیت سنی، جنسیتی یا جغرافیایی خاصی وجود دارد؟

این دوره مناسب تمام افراد جامعه با هر سن و جنسیت و پراکندگی جغرافیایی و وضعیت اقتصادی و اجتماعی می­باشد و مطالبی که در آن آموزش داده می­شود در تمام ابعاد زندگی فرد تاثیر مثبت می­گذارد، از همین رو دوره­ای برای رشد تمام ابعاد زندگی نام­گذاری شده است.

 

4.آیا می­توان دوره لایف‌پلاس و دوره پولسازی را با هم شرکت کرد؟

امکان حضور همزمان در هر دو دوره لایف پلاس و پولسازی وجود دارد اما اگر زمان و انرژی کافی برای انجام همزمان تمرینات هر دو دوره به طور همزمان ندارید. پیشنهاد ما به شما این است ابتدا از یکی از دوره­ها (لایف‌پلاس و پولسازی) آغاز کنید و سپس دوره بعدی را شروع کنید.

 

5.آیا تمرینات لایف‌پلاس و پولسازی مشترک است؟

قسمتی از آموزه­های این دوره­ها به هم تشابه دارد اما محتوا و مسیری که در این دو دوره ترسیم شده است به طور کلی متفاوت می­باشد و هر یک  بخشی از تفکر عرشیانی را در زندگی‌مان به جریان می­اندازد. 

 

6.برای انتخاب از میان دوره­های لایف‌پلاس و پولسازی مردد هستم؟ چگونه می­توانم دوره مناسب برای شرایط فعلی خودم را از میان این دوره­ها انتخاب کنم؟

هر فردی با توجه به نیازهایی که در بخش­های مختلف زندگی­اش احساس می­کند، می­تواند از خدمات آموزشی ارائه شده در این دو دوره بهره­مند شود. با انجام تمرینات دوره پولسازی، دانشجو با شناخت اندیشه­ها و باورهای نادرست و شناسایی ترمزهای درونی، موانع جذب ثروت را از مسیر خود حذف می­کند و با فعال شدن و بهره‌مندی از قوانین متافیزیکی با شتاب بیشتری در مسیر خوشبختی و موفقیت گام بردارد.

دوره لایف‌پلاس، آموزش­هایی برای تمام ابعاد زندگی و پرورش کالبدهای جسمانی، ذهنی، عاطفی و روحی ارائه می‌دهد. پیشنهاد ما این است، اگر قصد ثبت نام در هر دو دوره آموزشی دارید، از دوره لایف‌پلاس آغاز کنید و سپس این آموزش­ها را با دوره پولسازی ادامه دهید. اگر قبلاً آموزش­های مشابهی در این زمینه دیده­اید یا از نظر ارتباطی و معنوی و خانوادگی خود را در سطح مطلوبی می­بینید، می­توانید دوره پولسازی را برگزینید.

 

7.چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

به میزانی که تمرینات این دوره­ها را انجام بدهید تاثیرات آنها را در زندگی و رویدادهایی که تجربه می­کنید خواهید دید. بنابراین انجام تمرینات بزرگترین تضمین در موفقیت در این دوره­هاست.

 

8.آیا اگر من در دوره­ها شرکت کنم می­توانم روی فرزندم تاثیر بگذارم تا مشکلات کار و ازدواج او حل شود؟

با انجام تمرینات و بالارفتن سطح انرژی شما، این تغییر مثبت می تواند باعث بالا رفتن سطح انرژی و تغییر اطرافیان­تان ­شود.

خواست و اشتیاق درونی، اولین شرط رسیدن به موفقیت در مسیر تغییر و رشد است. بنابراین تا زمانی که عزیزان‌مان، اشتیاق کافی برای تغییر و حرکت از خود نشان ندهند تلاش­های اطرافیان آنها تاثیری در روند پیشرفت آنها نخواهد داشت.

 

9.آیا می­توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

این دوره­ها مختص کسانی است که بهای آن را به طور کامل پرداخت می­کنند. حضور اشتراکی، نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی باید بهای آن پرداخته شود.)

 

10.چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­رسیم؟

هر چقدر بیشتر و بهتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می­کنید و این تغییرات ماندگارتر خواهند بود. بسته به میزان انگیزه و نوع باورهای‌تان به مرور اثر تمرینات در زندگی و روحیات شما نمایان خواهند شد. اما به هیچ عنوان برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را بپیمائید.

 

 

سید محمد عرشیانفر