ورود

ثبت نام و ورود به وبسایت

در ابتدا شما ﻣﯽﺑﺎﯾﺴﺖ آدرس سایت ﮔﺮوه ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﯽ ﻋﺮﺷﯿﺎن را در ﻣﺮورﮔﺮ اینترنتی ﺧﻮد تایپ کنید:

www.Arshiyan.com

 

پس از وارد کردن آدرس فوق در مرورگر اینترنتی، صفحه اصلی سایت گروه بین‌المللی عرشیان نمایش داده خواهد شد.

 

 

برای ورود یا ثبت‌نام در سایت، بر روی گزینه ورود / ثبت‌نام در گوشه بالای صفحه موبایل یا کامپیوتر خود کلیک کنید:

 

 

فراموشی کلمه عبور

اگر قبلاً در سایت عرشیان www.Arshiyn.com ثبت‌نام کرده‌اید، رمز عبور شما بصورت پیشفرض اعداد 123456 است. لطفا ابتدا صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید و در قسمت رمز عبور 123456 را وارد کنید تا ببینید آیا می‌توانید وارد پروفایل کاربری‌تان شوید یا خیر.

 

اگر رمز عبورتان را تغییر داده‌اید و الان آن را فراموش کرده‌اید، می‌توانید به راحتی رمز عبور خود را بازیابی نمایند. لطفا ابتدا صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید و مطابق عکس زیر بر روی فراموشی رمز کلیک کنید:

 

 

در صفحه جدید باز شده مطابق تصویر زیر، کلمه عبور دلخواه خود را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک کنید:

 

پروفایل

پس از ورود به پنل کاربری، می‌توانید با کلیک بر روی عکس پروفایل خود (در صورت بارگزاری) در گوشه بالای سمت راست صفحه، اطلاعات پروفایل خود را بصورت زیر مشاهده نمایید:

 

 

 

همچنین در قسمت پروفایل، امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی شما و نیز امکان تغییر رمز عبور به صورت تصویر زیر برای شما وجود خواهد داشت:

 

 

 

پنل کاربری

در لیست سمت راست صفحه، شما می‌توانید به امکانات وب‌اپ دسترسی سریع پیدا کنید:

 

 

در قسمت داشبورد پنل کاربری شما، لیست تمامی دوره‌های خریداری شده و تمامی پیام‌های ارسال شده برای شما قابل مشاهده است:

 

 

همچنین شما می‌توانید در قسمت «لیست خریدها»، دوره‌های خریداری شده خود را مشاهده فرمایید:

 

پیام های پشتیبانی

در صورت کلیک بر روی آیکون پاکت نامه (که در کنار آیکون پروفایل قرار دارد)، می‌توانید از اطلاعیه‌ها و اخبار مهمی که از طرف گروه بین‌المللی عرشیان برای شما ارسال شده با خبر شوید:

 

دسترسی سریع به دوره ها و رویدادها

در منوی دسترسی سریع در بالای صفحه، می‌توانید به راحتی برای دریافت دوره‌ها یا محصولات و... ثبت‌نام کرده و دوره یا محصول مورد نظر را تهیه بفرمایید:

 

 

محتوای دوره

در مرحله بعد با کلیک بر روی دوره دلخواه خود می‌توانید وارد همان دوره برای استفاده از دروس شوید:

 

 

در صفحه جدید می‌توانید ویدئویی از معرفی دوره به کلام استاد سیدمحمد عرشیانفر را مشاهده نمایید. در قسمت پایین ویدئو سرفصل‌هایی به منظور کاربری آسان‌تر شما به صورت تصویر زیر تعبیه شده است:

 

دسترسی به دروس و دانلود

در تب «محتوای دوره» شما می‌توانید محتوای آموزشی و درس‌ها و آموزه‌های دورهٔ خود را مشاهده فرمایید. دروس ارائه شده بر اساس شماره‌های ترم و درس جاری نام‌گذاری و بر اساس تاریخ مرتب شده‌اند و هر روز مطابق با برنامه، درس جدید برای شما در ابتدای لیست اضافه خواهد شد:

 

 

با کلیک بر روی درس مورد نظر خود می‌توانید آن را بصورت آنلاین پخش و یا مشاهده کنید و نیز برای ذخیره فایل مورد نظر، بصورت زیر از لینک دانلود استفاده کنید:

 

توضیحات دروس دوره ها

همچنین در تب توضیحات می‌توانید توضیحات تکمیلی مربوط به هر درس را مشاهده کنید. در صورت عدم انتخاب یکی از دروس، معرفی دوره در این قسمت برای شما نمایش داده خواهد شد:

 

 

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، معرفی استاد و نظرات کاربرانِ دوره نیز در این قسمت قابل مشاهده است.

راهنمای پرداخت

برای تهیه دوره و پرداخت بهای آن، پس از ورود به سایت عرشیان www.Arshiyan.com از منوی دسترسی سریع (مطابق عکس زیر) روی دوره مورد نظرتان کلیک کنید:

 

 

بعنوان مثال دورهٔ پولسازی انتخاب شده و در صفحه‌ای که باز می‌شود، توضیحات دوره، ویدیوی معرفی و در سمت چپ صفحه، بهای قابل پرداخت دوره قابل مشاهده است.

نحوه پرداخت می‌تواند به صورت یکجا یا اقساطی (ترم به ترم یا ماهیانه) بنا بر خواستهٔ شما انتخاب گردد. پس از انتخاب نحوه پرداخت بر روی کلید تایید و ادامه ثبت‌نام کلیک فرمایید:

 

 

 

در این مرحله‌، مشخصات فردی شما و نحوه پرداخت قابل رویت و انتخاب است. پیشنهاد می‌شود پرداخت آنلاین را انتخاب و بر روی کلید ثبت‌نام کلیک نمایید:

 

 

اما بسته به دلخواه خود، می‌توانید پرداخت «کارت به کارت را نیز انتخاب کنید. اکنون بخش جدیدی برای شما فعال می‌گردد تا تصویر «فیش واریزی» خود را بارگزاری نمایید.

 

نکته: در پرداخت آنلاین، دوره یا محصول خریداری شده بلافاصله در پروفایل کاربری شما قرار گرفته و می‌توانید دوره‌تان را شورع کنید.

در صورت پرداخت کارت به کارت، فیش واریزی شما بایست ابتدا توسط امورمالی بررسی و تایید شود، و فعالسازی دوره یا محصول خریداری شده ۲۴ الی ۷۲ بطور خواهد انجامید. در اینصورت لطفا پس از انجام کارت به کارت، از فیش واریزی‌تان عکس بگیرید و مطابق تصویر زیر، عکس فیش واریزی‌ را بارگذاری و شماره پیگیری را فیش وارد کنید:

 در صورت پرداخت آنلاین دوره، پس از بازگشت از درگاه اینترنتی، دوره یا محصول برای شما فعال می‌شود و هر درس با زمان‌بندی‌ای که تعیین شده (بصورت روزانه/ ماه به ماه و یا بصورت یکجا) در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد و در دسترس شماست:

 

راهنمای پرداخت ترمیک دوره‌ها

پس از وارد کردن آدرس سایت عرشیان www.Arshiyan.com در مرورگر اینترنتی خود (در کامپیوتر یا موبایلتان) روی گزینهٔ ورود کلیک کنید:

 

 

حالا لطفا با وارد کردن کد­ملی و رمز عبور خود (بطور پیشفرض، رمز عبور شما اعداد 123456 است)، وارد صفحه (پنل) کاربری‌تان شوید:

 

 

پس از ورود به صفحه (پنل) کاربری خود، از منوی کناری سایت، گزینه لیست پرداخت‌ها را انتخاب نمایید.

 

با توجه به دوره‌ای که ثبت‌نام کرده‌اید، لیست پرداخت‌های ترم به ترم نمایش داده می­‌شود. حال می‌­توانید پرداختی ترم مورد نظر خود را انجام دهید:

 

با انتخاب گزینه پرداخت‌، به صفحه پرداخت منتقل شده و مشخصات و جزییات دوره قابل مشاهده است و کافی است نوع پرداخت را انتخاب کنید که می‌خواهید از «درگاه آنلاین پرداخت» در سایت استفاده کنید یا «کارت به کارت» نمایید. (پیشنهاد ما انتخاب پرداخت آنلاین است)


نکته: در پرداخت آنلاین، دوره یا محصول خریداری شده بلافاصله در پروفایل کاربری شما قرار گرفته و می‌توانید دوره‌تان را شورع کنید.

در صورت پرداخت کارت به کارت، فیش واریزی شما بایست ابتدا توسط امورمالی بررسی و تایید شود، و فعالسازی دوره یا محصول خریداری شده ۲۴ الی ۷۲ بطور خواهد انجامید. در اینصورت لطفا پس از انجام کارت به کارت، از فیش واریزی‌تان عکس بگیرید و مطابق تصویر زیر، عکس فیش واریزی‌ را بارگذاری و شماره پیگیری را فیش وارد کنید:

سوالات پرتکرار دورهٔ «لایف پلاس»

۱. دورهٔ آموزش مهارت زندگی «لایف‌پلاس» مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب شماست اگر آماده هستید تا زندگی خود را از هر جهت متحول کنید. دورهٔ لایف‌پلاس شما را با مباحث بسیار جذابی برای رشد و تحول شخصیت‌تان آشنا می‌کند و طی هفت ترم (۷ ماه) با آموزش مطالب و تکنیک‌های بسیار مهم و اساسی که برگرفته از اصول و قوانین متافیزیکی و کائناتی است، شما را به نسخه‌ای موفق‌تر، آگاه‌تر، آرامتر، اثرگذارتر، قوی‌تر و شادتر از خودِ قبلی‌تان تبدیل می‌کند.

 

۲. برای شرکت در این دوره چه پیش­‌نیازهایی لازم است؟

تنها پیش‌­نیاز مورد نیاز شما، تعهد به خودتان برای انجام تمرینات و داشتن شور و اشتیاق کافی برای عمل به آموزه‌ها و ایجاد تحولی درونی است.

 

۳. آیا برای شرکت در دورهٔ لایف‌پلاس محدودیت خاصی از نظر سنی، تحصیلی، شرایط مالی یا... وجود دارد؟

هیچ محدودیت خاصی برای هیچکس وجود ندارد. همه افراد در هر شرایط و از هر جایگاه اجتماعی، تحصیلی، مالی و... به آموزه‌ها و تکنیک‌های دورهٔ لایف‌پلاس نیاز دارند.

 

۴. آیا می­‌توان دورهٔ لایف‌پلاس و دوره پولسازی را با هم شرکت کرد؟

بله، اما پیشنهاد ما این است که ابتدا یکی از این دوره‌ها را به اتمام برسانید (مثلا دورهٔ آموزش مهارت‌های زندگی لایف‌پلاس) و سپس دوره بعدی را آغاز نمایید.

 

۵. آیا برخی تمرینات دورهٔ لایف‌پلاس و پولسازی مشترک است؟

هدف و مسیری که در هر یک از این دوره‌ها ترسیم شده با هم متفاوت است. اما از آنجایی که هر دو دوره، برگرفته از تفکر عرشیانی و آموزش‌های متافیزیکی خاصی است، برخی از مفاهیم و آموزه‌های آنها با هم تشابه دارد.

 

۶. برای انتخاب بین دورهٔ لایف‌پلاس یا پولسازی مردد هستم؟ چطور می‌تونم دورهٔ مناسب برای شرایط فعلی‌ام را انتخاب کنم؟

دوست خوبم انتخاب میان دوره‌های آموزشی لایف‌پلاس یا پولسازی به نیازی که هم‌اکنون احساس می‌کنید بستگی دارد. در ابتدا بایست توضیحات هر یک از دو دوره را مطالعه بفرمایید. اما بطور خلاصه می‌توان گفت:

 

در لایف‌پلاس که یک دوره اساسی و پایه‌ای به حساب می‌آید، طی هفت ترم (۷ ماه) با درس‌های بسیار جذاب و سرنوشت‌سازی آشنا می‌شوید که برگرفته از اصول متافیزیکی و قوانین کائناتی هستند و مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که برای ایجاد تحول در چهار کالبد خود به آن نیاز دارید (کالبدهای روحی، عاطفی، ذهنی و جسمی که در طی دوره بطور کامل توضیح داده می‌شود) و در نهایت قادر خواهید بود تا از یک تحول اساسی و بزرگ در زندگی‌تان لذت ببرید.

 

اما در دورهٔ پولسازی؛ بیشترین تمرکز جذب ثروت و کسب درآمد است و طی چهار ترم (۴ ماه) ضمن آشنایی با مفاهیم اساسی و مهم متافیزیکی و برخی قوانین کائناتی، باورهای نادرست و ترمزهای درونی خودتان در مسیر پیشرفت را شناسایی می‌کنید، با رسالت شغلی خود آشنا می‌شوید و با درک موانع جذب ثروت و بهره‌گیری از تکنیک‌های این دوره، در مسیر پیشرفت و موفقیت مالی و اقتصادی گام برمی‌دارید.

 

۷. چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

بزرگترین تضمین، تعهد درونی شما به خودتان و باور و اشتیاقی است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان دارید. به میزانی که آموزه‌ها را یاد می‌گیرید و تکنیک‌ها و تمرینات دوره را انجام می‌دهید، شاهد تحولات عمیق زندگی‌تان خواهید بود.

 

همچنین با مشاهدهٔ ده‌ها مصاحبه از دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و هزاران کامنت و نظرات درج شدهٔ مخاطبان در صفحات اجتماعی ما، بخوبی در می‌یابید که همهٔ آنها، راه موفقیت را قدم به قدم و با عمل به آموزه‌ها و تمرینات به ظاهر ساده اما معجزه‌آسای دوره طی کرده‌اند.

 

۸. آیا اگر من در این دوره­ شرکت کنم، می­‌توانم روی همسر یا فرزندم یا اطرافیانم تاثیر بگذارم تا مشکلات آنها هم حل شود؟

به خاطر داشته باشید که شما تنها قادر به تغییر یک نفر هستید، و آن هم کسی نیست جز خودتان. اما نکته اینجاست که (مطابق قانون فرکانس) وقتی شما تغییر کنید، تمام دنیا و آدم‌های اطرافتان هم تغییر می‌کنند و سطح انرژی شما بر روی تک‌تک ذرات عالم اثر می‌گذارد!

 

خواست و اشتیاق درونی هر فرد، اولین شرط موفقیت در مسیر تغییر و رشد است. بنابراین تا زمانی که عزیزان‌مان، اشتیاق کافی برای تغییر و حرکت از خود نشان ندهند تلاش‌­های اطرافیان آنها تاثیری نخواهد داشت اما همین افراد، با دیدن تغییرات ما، بزرگترین انگیزه و اشتیاق را برای تغییر پیدا می‌کنند.

 

۹. چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­‌رسم؟

این موضوع ارتباط مستقیم به شرایط فعلی شما، نوع باورها و میزان انگیزه و اشتیاقتان دارد. هر چه بهتر آموزه‌ها را یاد بگیرید و بیشتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می‌­کنید و به مرور شاهد اثرات شگفت‌انگیز انجام این تمرینات در زندگی‌تان خواهید بود. (به ده‌ها مصاحبهٔ دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و همچنین کامنت‌ها و مطالب مخاطبان در صفحات اجتماعی ما نگاهی بیندازید)

 

در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را طی کنید.

 

۱۰. آیا می­‌توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­‌نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره‌­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

خیر. این دوره برای یک نفر و صرفا متعلق به همان کسی است که بهای آنرا از طریق سایت عرشیان پرداخت کرده باشد. در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آموزه‌های این دوره تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست. (مگر در مورد زن و شوهر که می‌توانند بصورت مشترک از فایل‌ها و دوره‌ها استفاده کنند)

 

علاوه بر این، کسی که در راه رشد و تحول و موفقیت گام بر می‌دارد، بخوبی می‌داند که حضور اشتراکی در دوره‌ای که برای یک نفر است آن هم بدون رضایت صاحب اثر، به نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی، باید بهای آن پرداخت شود.)

 

سوالات پرتکرار دورهٔ «پولسازی»

۱. دورهٔ آموزش مهارت زندگی «پولسازی» مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب شماست اگر آماده هستید تا زندگی مالی و ارتباط خودتان با پول و ثروت را از هر جهت متحول کنید. دورهٔ پولسازی شما را با مباحث بسیار جذابی آشنا می‌کند و طی چهار ترم (۴ ماه) با آموزش تکنیک‌های مهم و اساسی که برگرفته از اصول و قوانین متافیزیکی و کائناتی است، به شما می‌آموزد که چگونه به شخصیتی پولساز تبدیل شوید.

 

۲. برای شرکت در این دوره چه پیش­‌نیازهایی لازم است؟

تنها پیش‌­نیاز مورد نیاز شما، تعهد به خودتان برای انجام تمرینات و داشتن شور و اشتیاق کافی برای عمل به آموزه‌ها و ایجاد تحولی درونی است.

 

۳. آیا برای شرکت در دورهٔ لایف‌پلاس محدودیت خاصی از نظر سنی، تحصیلی، شرایط مالی یا... وجود دارد؟

هیچ محدودیت خاصی برای هیچکس وجود ندارد. همه افراد در هر شرایط و از هر جایگاه اجتماعی، تحصیلی، مالی و... به آموزه‌ها و تکنیک‌های دورهٔ پولسازی نیاز دارند.

 

۴. آیا می­‌توان دورهٔ پولسازی و لایف‌پلاس را با هم شرکت کرد؟

بله، اما پیشنهاد ما این است که ابتدا یکی از این دوره‌ها را به اتمام برسانید (مثلا دورهٔ آموزشی پولسازی) و سپس دوره بعدی را آغاز نمایید.

 

۵. آیا برخی تمرینات دورهٔ پولسازی و لایف‌پلاس مشترک است؟

هدف و مسیری که در هر یک از این دوره‌ها ترسیم شده با هم متفاوت است. اما از آنجایی که هر دو دوره، برگرفته از تفکر عرشیانی و آموزش‌های متافیزیکی خاصی است، برخی از مفاهیم و آموزه‌های آنها با هم تشابه دارد.

 

۶. برای انتخاب بین دورهٔ پولسازی یا لایف‌پلاس مردد هستم؟ چطور می‌تونم دورهٔ مناسب برای شرایط فعلی‌ام را انتخاب کنم؟

دوست خوبم انتخاب میان دوره‌های آموزشی پولسازی یا لایف‌پلاس به نیازی که هم‌اکنون احساس می‌کنید بستگی دارد. در ابتدا بایست توضیحات هر یک از دو دوره را مطالعه بفرمایید. اما بطور خلاصه می‌توان گفت:

 

در دورهٔ پولسازی؛ بیشترین تمرکز بر روی جذب ثروت و کسب درآمد است و طی چهار ترم (۴ ماه) ضمن آشنایی با مفاهیم اساسی و مهم متافیزیکی و برخی قوانین کائناتی، باورهای نادرست و ترمزهای درونی خودتان در مسیر پیشرفت را شناسایی می‌کنید، با رسالت شغلی خود آشنا می‌شوید و با درک موانع جذب ثروت و بهره‌گیری از تکنیک‌های این دوره، در مسیر پیشرفت و موفقیت مالی و اقتصادی گام برمی‌دارید.

 

اما در دورهٔ لایف‌پلاس طی هفت ترم (۷ ماه) با مباحث جذاب و سرنوشت‌سازی آشنا می‌شوید که برگرفته از اصول متافیزیکی و قوانین کائناتی هستند و مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که برای ایجاد تحول در چهار کالبد خود به آن نیاز دارید (کالبدهای روحی، عاطفی، ذهنی و جسمی که در طی دوره بطور کامل توضیح داده می‌شود) و در نهایت قادر خواهید بود تا از یک تحول اساسی و بزرگ در زندگی‌تان لذت ببرید.

 

۷. چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

بزرگترین تضمین، تعهد درونی شما به خودتان و باور و اشتیاقی است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان دارید. به میزانی که آموزه‌ها را یاد می‌گیرید و تکنیک‌ها و تمرینات دوره را انجام می‌دهید، شاهد تحولات عمیق زندگی‌تان خواهید بود.

 

همچنین با مشاهدهٔ ده‌ها مصاحبه از دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و هزاران کامنت و نظرات درج شدهٔ مخاطبان در صفحات اجتماعی ما، بخوبی در می‌یابید که همهٔ آنها، راه موفقیت را قدم به قدم و با عمل به آموزه‌ها و تمرینات به ظاهر ساده اما معجزه‌آسای دوره طی کرده‌اند.

 

۸. آیا اگر من در این دوره­ شرکت کنم، می­‌توانم روی همسر یا فرزندم یا اطرافیانم تاثیر بگذارم تا مشکلات مالی و شغلی او هم حل شود؟

به خاطر داشته باشید که شما تنها قادر به تغییر یک نفر هستید، و آن هم کسی نیست جز خودتان. اما نکته اینجاست که (مطابق قانون فرکانس) وقتی شما تغییر کنید، تمام دنیا و آدم‌های اطرافتان هم تغییر می‌کنند و سطح انرژی شما بر روی تک‌تک ذرات عالم اثر می‌گذارد!

 

۹. آیا دورهٔ پولسازی برای یک فرد بیکار هم مفید است؟

بله. یادمان باشد که شرایط و وضعیت امروز ما، نتیجهٔ باورها و تفکرات و عملکرد دیروز ماست. با یادگیری آموزه‌ها و انجام تمرینات این دوره می‌توانید باورهای قبلی خود را نسبت به پول (که عنصری بسیار هوشمند و شعورمند است) متحول کنید و با درک و شناخت بهتر خود و استعدادهایتان، تغییر را با دست خودتان در زندگی رقم بزنید.


۱۰. آیا خانم‌های خانه‌دار هم می‌توانند در دورهٔ پولسازی شرکت کنند؟

بله. اتفاقا در همین دوره قرار است یاد بگیریم که «چطور فراتر از همهٔ محدودیت‌ها فکر کنیم، تصمیم بگیریم و زندگی کنیم»

جنسیت، سن، محل سکونت، میزان تحصیلات، وضعیت خانواده و شرایط پدر و مادر و غیره، قرار نیست کسی را که به دنبال موفقیت است، تسلیم کند! در بین دانشجویان موفق این دوره، زنان خانه‌دار بسیاری هستند که با اصلاح باورهای قدیمی، شناخت شخصیت خود و استعدادهایشان و شور و شوق و باور قلبی به موفقیت، توانسته‌اند به درآمدزایی برسند.

 

۱۱. چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­‌رسم؟

این موضوع ارتباط مستقیم به شرایط فعلی شما، نوع باورها و میزان انگیزه و اشتیاقتان دارد. هر چه بهتر آموزه‌ها را یاد بگیرید و بیشتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می‌­کنید و به مرور شاهد اثرات شگفت‌انگیز انجام این تمرینات در زندگی‌تان خواهید بود. (به ده‌ها مصاحبهٔ دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و همچنین کامنت‌ها و مطالب مخاطبان در صفحات اجتماعی ما نگاهی بیندازید)

 

در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را طی کنید.

 

۱۲. آیا می­‌توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­‌نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره‌­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

خیر. این دوره برای یک نفر و صرفا متعلق به همان کسی است که بهای آنرا از طریق سایت عرشیان پرداخت کرده باشد. در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آموزه‌های این دوره تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست. (مگر در مورد زن و شوهر که می‌توانند بصورت مشترک از فایل‌ها و دوره‌ها استفاده کنند)

 

علاوه بر این، کسی که در راه رشد و تحول و موفقیت گام بر می‌دارد، بخوبی می‌داند که حضور اشتراکی در دوره‌ای که برای یک نفر است آن هم بدون رضایت صاحب اثر، به نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی، باید بهای آن پرداخت شود.)

 

سوالات عمومی

۱. آیا می‌توان با استاد عرشیانفر به صورت حضوری یا تلفنی مشاوره و گفتگو داشته باشیم؟

خیر. موسسه عرشیان یک موسسه آموزشی است و در زمینهٔ مشاوره یا درمان خدماتی ارایه نمی‌کند.

لازم به ذکر است که استاد سیدمحمد عرشیانفر آموزه‌ها و تکنیک‌های خود را از طریق همین سایت در قالب دوره‌های مختلف، محصولات فرکانسیک یا فایل‌های آموزشی در اختیار علاقمندان قرار داده است و در دسترس شماست.

 

۲. شرکت در دوره­‌ها می‌تواند مشکلاتی مثل بیماری، اعتیاد، عدم توفیق در ازدواج و... را حل می‌کند؟

موسسه آموزشی عرشیان خدماتی در زمینهٔ مشاوره یا درمان ارایه نمی‌کند.

اما آنچه لازم است بدانیم این است که شرایط امروز ما، نتیجه باورها، نگرش و عملکرد دیروز ماست، به همین دلیل است که آموزه‌های عرشیان (حتی دوره‌های رایگانی نظیر عرشیانی‌شو) می‌تواند با ایجاد تغییر و تحول بنیادی در نگرش و باورهای قدیمی ما و ارایه آگاهی­‌های جدید و آموزش تکنیک‌ها و تمرینات اثربخش به ما کمک کند تا زندگی‌مان را دوباره بسازیم.

 

۳. چطور می‌توانم بصورت تلفنی با موسسه عرشیان در ارتباط باشم؟

همکاران ما از طریق شماره تلفن ۷۲۸۵۷ (۲۱ ۹۸+) از ساعت ۹ الی ۱۸ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

 

۴. برخی فایل‌های آموزشی استاد عرشیانفر از طریق دوستان/ کانال‌ها/ یا پیج‌های دیگر به دستم رسیده، چه کنم؟

تنها مرجع حلال و مورد رضایت استاد سیدمحمد عرشیانفر و موسسه عرشیان برای تهیه و دانلود تمام یا بخشی از دوره‌ها یا فایل‌های آموشی استاد (حتی برای تهیه فایل‌های رایگان یا دوره‌های رایگانی مانند دورهٔ عرشیانی‌شو) سایت گروه بین‌المللی عرشیان به آدرس www.Arshiyan.com است.

بنابراین لازم است از این کانال‌ها یا گروه‌ها خارج شده و فایل‌هایی را که خواسته یا ناخواسته از روش ناصحیح و بدون رضایت صاحب اثر به دستتان رسیده پاک کنید.

استاد عرشیانفر هیچگونه رضایتی نسبت به تهیه دوره‌ها یا فایل‌های آموزشی‌ خود از هیچ طریق دیگری ندارند و همه عزیزانی که علاقمند به تهیه دوره‌های ایشان هستند (حتی فایل‌ها و دوره‌های رایگان)، بایست به سایت www.Arshiyan.com مراجعه کنند.

 

۵. آیا سایر اعضای خانواده یا دوستان من هم می­‌توانند از دوره‌ها یا فایل‌های خریداری شده استفاده کنند؟ (یعنی با یکبار خرید، دو یا چند نفر استفاده کنند)

خیر. هر دوره برای یک نفر و صرفا متعلق به همان کسی است که بهای آنرا از طریق سایت عرشیان پرداخت کرده باشد. در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آموزه‌های دوره تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست. (مگر در مورد زن و شوهر که می‌توانند بصورت مشترک از فایل‌ها یا دوره‌ها استفاده کنند)

 

علاوه بر این، کسی که در راه رشد و تحول و موفقیت گام بر می‌دارد، بخوبی می‌داند که حضور اشتراکی در دوره‌ای که برای یک نفر است آن هم بدون رضایت صاحب اثر، به نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی، باید بهای آن پرداخت شود.)

 

۶. برای پرداخت بهای برخی فایل‌ها یا دوره­‌های استاد که به صورت رایگان در اینترنت منتشر شده و من دانلود کرده‌ام چه کنم؟

تنها مرجع حلال و مورد رضایت استاد سیدمحمد عرشیانفر و موسسه عرشیان برای تهیه و دانلود تمام یا بخشی از دوره‌ها یا فایل‌های آموشی استاد (حتی برای تهیه فایل‌های رایگان یا دوره‌های رایگانی مانند دورهٔ عرشیانی‌شو) سایت گروه بین‌المللی عرشیان به آدرس www.Arshiyan.com است.

بنابراین لازم است از این کانال‌ها یا گروه‌ها خارج شده و فایل‌هایی را که خواسته یا ناخواسته از روش ناصحیح و بدون رضایت صاحب اثر به دستتان رسیده پاک کنید.

استاد عرشیانفر هیچگونه رضایتی نسبت به تهیه دوره‌ها یا فایل‌های آموزشی‌ خود از هیچ طریق دیگری ندارند و همه عزیزانی که علاقمند به تهیه دوره‌های ایشان هستند (حتی فایل‌ها و دوره‌های رایگان)، بایست به سایت www.Arshiyan.com مراجعه کنند.

 

۷. چه مدت بعد از شرکت در دوره‌ها و انجام تمرینات به نتیجه می‌­رسیم؟

این موضوع ارتباط مستقیم به شرایط فعلی شما، نوع باورها و میزان انگیزه و اشتیاقتان دارد. هر چه بهتر آموزه‌ها را یاد بگیرید و بیشتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می‌­کنید و به مرور شاهد اثرات شگفت‌انگیز انجام این تمرینات در زندگی‌تان خواهید بود. (به ده‌ها مصاحبهٔ دانشجویان موفق این دوره در همین سایت و همچنین کامنت‌ها و مطالب مخاطبان در صفحات اجتماعی ما نگاهی بیندازید)

 

در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را طی کنید.

 

۸. در صورت تهیه دوره به همراه پشتیبانی، در طول دوره چند تماس پشتیبانی خواهیم داشت؟

تماس‌های پشتیبانی محدودیتی ندارد. اولین تماس توسط واحد پشتیبانی با شما انجام می‌شود و توضیحات لازم به شما ارایه می‌شود. تماس­‌های بعدی از جانب خود شماست و از طریق شماره تلفن ۷۲۸۵۷ (۲۱ ۹۸+) از ساعت ۹ الی ۱۸ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه می‌توانید سئوالات خود را مطرح کرده و پاسخ بگیرید.

 

۹. آیا می­‌توان با افراد موفق­ (دانشجویان موفقی که ویدئوی آنها روی سایت قرار دارد) در تماس بود؟

در صورتیکه چنین درخواستی دارید می‌توانید بصورت کتبی درخواست خود را به موسسه ارسال نمایید تا در صورت رضایت و موافقت خود این عزیزان، شماره تماس آن‌ها در اختیار متقاضی قرار گیرد.

 

۱۰. آیا می­‌توانم بهای دوره را بصورت اقساطی پرداخت کنم؟

بله. پرداخت بهای برخی دوره‌ها (مانند لایف‌پلاس یا پولسازی) می‌تواند بصورت یکجا و یا بصورت ترم به ترم (اقساطی) باشد. در نظر داشته باشید در صورت پرداخت یکجا، از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد. همه اطلاعات لازم در خصوص پرداخت بها و مبلغ آن در توضیحات هر دوره درج شده و در دسترس شماست.

 

۱۱. من در خارج از ایران زندگی می‌کنم، چطور می‌توانم دوره‌ها یا محصولات را خریداری کنم یا برای دوره‌ای که شرکت کرده‌ام پشتیبانی دریافت کنم؟

تهیه کلیه دوره‌ها و محصولات و دریافت پشتیبانی برای عزیزانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند از طریق صرافی یا پی‌پال امکانپذیر است. کافی است در واتس‌اپ به این شماره پیام دهید تا راهنمایی لازم صورت پذیرد: ۰۰۹۸۹۱۲۲۹۰۲۰۵۶

 

سید محمد عرشیانفر سید محمد عرشیانفر