ورود

ثبت نام و ورود به وب‌اپ

در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻧﺨﺴﺖ شما ﻣﯽﺑﺎﯾﺴﺖ آدرس دﻗﯿﻖ وبﺳﺎﯾﺖ ﮔﺮوه ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﯽ ﻋﺮﺷﯿﺎن را در ﻣﺮورﮔﺮ ﺧﻮد وارد ﻧﻤﺎیید:

https://arshiyanfar.com/

پس از وارد کردن آدرس فوق، صفحه اصلی وب‌اپ گروه بین‌المللی عرشیان نمایش داده خواهد شد.

 

 

برای ورود یا ثبت‌نام در وب‌اپ، بر روی گزینه " ورود / ثبت نام" در گوشه بالای صفحه کامپیوتر یا لب‌تاب خود کلیک نمایید.

 

 

درصورتی‌که تاکنون در وب‌اپ گروه بین‌المللی عرشیان ثبت‌نام نکرده‌اید، در این قسمت اطلاعات خود را وارد کرده و گزینه ثبت‌نام را کلیک نمایید.

 

 

درصورتی‌که قبلاً در وب‌اپ مجموعه ثبت‌نام کرده‌اید، در بخش ورود می‌توانید نام کاربری و کلمه عبور خود را تکمیل کرده و گزینه ورود را کلیک نمایید:

 

 

 

فراموشی کلمه عبور

دانشجویانی که قبلاً در وب‌اپ مجموعه عرشیان وارد شده‌اند، ولی رمز عبور خود را فراموش کرده باشند، می‌توانند کلمه عبور خود را بازیابی نمایند. قبل از بازیابی کلمه عبور به این نکته توجه داشته باشید که در زمان وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، صفحه کلید شما به زبان انگلیسی باشد. درصورت نیاز به بازیابی کلمه عبور به صورت زیر عمل نمایید.

 

 

در صفحه جدید باز شده مطابق تصویر زیر، کلمه عبور دلخواه خود را وارد نموده و بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

 

پروفایل

پس از ورود به پنل کاربری ، می‌توانید با کلیک بر روی عکس پروفایل خود (درصورت بارگزاری) در گوشه بالای سمت راست صفحه، اطلاعات پروفایل خود را بصورت زیر مشاهده نمایید.

 

 

 

همچنین در قسمت پروفایل، امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی شما و نیز امکان تغییر رمز عبور به صورت تصویر زیر برای شما وجود خواهد داشت.

 

 

 

پنل کاربری

در لیست سمت راست صفحه، شما می‌توانید به امکانات وب‌اپ دسترسی سریع پیدا کنید.

 

 

در قسمت داشبورد پنل کاربری شما، لیست تمامی دوره‌های خریداری شده و تمامی پیام‌های ارسال شده برای شما قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

همچنین شما می‌توانید در قسمت "لیست خریدها" دوره‌های خریداری شده خود را مشاهده فرمایید.

 

پیام های پشتیبانی

در صورت کلیک بر روی آیکون پاکت نامه (در کنار آیکون پروفایل)، می توانید از اطلاعیه‌ها و اخبار مهمی که ازجانب گروه بین‌المللی عرشیان برای شما ارسال گردیده است باخبر شوید.

 

دسترسی سریع به دوره ها و رویدادها

در قسمت دسترسی سریع در بالای صفحه نیز می‌توانید برای شرکت در دوره‌ها و همایش‌ها ثبت‌نام نموده و یا محصولات گروه بین‌المللی عرشیان را خریداری نمایید.

 

 

محتوای دوره

در مرحله بعد با کلیک بر روی دوره دلخواه خود می‌توانید وارد همان دوره برای استفاده از دروس شوید.

 

 

در صفحه جدید می‌توانید ویدئویی از معرفی دوره به کلام استاد سیدمحمد عرشیانفر را مشاهده نمایید.

در قسمت پایین ویدئو سرفصل‌هایی به منظور کاربری آسان‌تر شما به صورت تصویر زیر تعبیه شده است.

 

دسترسی به دروس و دانلود

در تب "محتوای دوره" شما می‌توانید محتوای آموزشی دوره خود را مشاهده فرمایید. دروس ارائه شده بر اساس شماره‌های ترم و درس جاری نام‌گذاری و بر اساس تاریخ مرتب شده‌اند و هر روز مطابق با برنامه، درس جدید برای شما در ابتدای لیست اضافه خواهد شد.

 

 

با کلیک بر روی درس مورد نظر خود می‌توانید آن را بصورت آنلاین پخش و یا مشاهده کنید و نیز برای ذخیره فایل مورد نظر، بصورت زیر از لینک دانلود استفاده کنید.

 

توضیحات دروس دوره ها

همچنین در تب توضیحات می‌توانید توضیحات تکمیلی مربوط به هردرس را مشاهده نمایید. در صورت عدم انتخاب یکی از دروس، معرفی دوره در این قسمت برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

معرفی استاد و نظرات کاربران دوره نیز در این قسمت قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

راهنمای پرداخت

 

برای تهیه و پرداخت بهای دوره آموزشی، پس از ورود به صفحه کاربری خود، از منوی آبی رنگ دسترسی سریع روی دوره مورد نظرتان کلیک نمایید.

 

به طور نمونه «دوره پولسازی» انتخاب شده و در صفحه‌ای که باز می‌شود توضیحات دوره، ویدیوی معرفی و در سمت چپ صفحه، بهای قابل پرداخت دوره قابل مشاهده است. نحوه پرداخت می‌تواند به صورت یکجا یا ترمیک (ماهیانه) بنا بر خواسته شما انتخاب گردد. پس از انتخاب نحوه پرداخت بر روی کلید «تایید و ادامه ثبت‌نام» کلیک فرمایید.

 

 

در این مرحله‌، مشخصات فردی دانشجوی متقاضی ثبت‌نام و نحوه پرداخت قابل رویت و انتخاب است.

نحوه پرداخت «پرداخت آنلاین» را انتخاب و بر روی کلید «ثبت‌نام» کلیک نمایید.

 

 

در این مرحله‌، «مشخصات فردی» دانشجوی متقاضی ثبت‌نام و نحوه پرداخت قابل رویت و انتخاب است.

نحوه پرداخت «کارت به کارت» را انتخاب نمایید.

اکنون بخش جدیدی برای شما فعال می‌گردد تا تصویر «فیش واریزی» خود را بارگزاری نمایید.

نکته: در صورت پرداخت به روش «کارت به کارت»، به این دلیل که بایست فیش واریزی توسط امورمالی بررسی و تایید شود، دوره یا محصول خریداری شده، 24 الی 72 ساعت بعد از بارگزاری فیش پرداختی فعال می‌گردد.

 در صورت پرداخت آنلاین دوره،  پس از بازگشت از درگاه اینترنتی دوره یا محصول برای شما فعال می‌شود و هر درس به صورت روزانه در پنل کاربری شما قابل نمایش هست.

راهنمای پرداخت ترمیک دوره‌ها

 

پس از وارد نمودن آدرس سایت گزینه ورود را انتخاب نمایید.

 

حال با وارد نمودن کد­ملی و رمز عبور خود ، وارد صفحه کاربری خود شوید.

 

پس از ورود به پنل کاربری خود ، از منوی کناری سایت گزینه لیست پرداختها را انتخاب نمایید.

 

با توجه به دوره دانشجو ، لیست پرداخت های ترم به ترم نمایش داده می­شود.

حال می­توانید پرداختی ترم مورد نظر خود را انجام دهید.

با انتخاب گزینه پرداخت ، به صفحه پرداخت منتقل شده و مشخصات و جزییات دانشجو قابل رویت بوده و کافی است نوع پرداخت توسط ایشان مشخص گردد.(درگاه سایت و یا کارت به کارت)

 

 

اگر گزینه کارت به کارت مد نظر دانشجو باشد ، می­بایست مطابق عکس ذیل تصویر فیش واریزی بارگذاری و شماره پیگیری فیش وارد شود.
نکتهدر صورت پرداخت به روش «کارت به کارت»، به این دلیل که بایست فیش واریزی توسط امورمالی بررسی 
و تایید شود، دوره یا محصول خریداری شده، 24 الی 72 ساعت بعد از بارگزاری فیش پرداختی فعال می‌گردد.

سوالات قبل از ثبت نام لایف پلاس

 

1.دوره لایف‌پلاس مناسب چه افرادی هست؟

این دوره مناسب کسانی است که آماده­اند با انجام تمرینات آن، زندگی خود را در تمام ابعاد دگرگون سازند. دوره لایف‌پلاس رشد شخصیت، درست فکر کردن، درست انتخاب کردن و درست تصمیم گرفتن را با ساده‌ترین تکنیک‌ها و تمرین‌ها به شما آموزش می‌دهد.

 

2.برای شرکت در این دوره چه پیش­نیازهایی لازم است؟

تنها پیش­نیاز برای شرکت در این دوره تعهد برای انجام تمرینات، پیگیری دروس و اشتیاق کافی برای ایجاد تغییرات در اندیشه­ها و گفتار و عملکرد می­باشد.

 

3.آیا برای شرکت در دوره لایف‌پلاس محدودیت سنی، جنسیتی یا جغرافیایی خاصی وجود دارد؟

این دوره مناسب تمام افراد جامعه با هر سن و جنسیت و پراکندگی جغرافیایی و وضعیت اقتصادی و اجتماعی می­باشد و مطالبی که در آن آموزش داده می­شود در تمام ابعاد زندگی فرد تاثیر مثبت می­گذارد، از همین رو دوره­ای برای رشد تمام ابعاد زندگی نام­گذاری شده است.

 

4.آیا می­توان دوره لایف‌پلاس و دوره پولسازی را با هم شرکت کرد؟

امکان حضور همزمان در هر دو دوره لایف پلاس و پولسازی وجود دارد اما اگر زمان و انرژی کافی برای انجام همزمان تمرینات هر دو دوره به طور همزمان ندارید. پیشنهاد ما به شما این است ابتدا از یکی از دوره­ها (لایف‌پلاس و پولسازی) آغاز کنید و سپس دوره بعدی را شروع کنید.

 

5.آیا تمرینات لایف‌پلاس و پولسازی مشترک است؟

قسمتی از آموزه­های این دوره­ها به هم تشابه دارد اما محتوا و مسیری که در این دو دوره ترسیم شده است به طور کلی متفاوت می­باشد و هر یک  بخشی از تفکر عرشیانی را در زندگی‌مان به جریان می­اندازد. 

 

6.برای انتخاب از میان دوره­های لایف‌پلاس و پولسازی مردد هستم؟ چگونه می­توانم دوره مناسب برای شرایط فعلی خودم را از میان این دوره­ها انتخاب کنم؟

هر فردی با توجه به نیازهایی که در بخش­های مختلف زندگی­اش احساس می­کند، می­تواند از خدمات آموزشی ارائه شده در این دو دوره بهره­مند شود. با انجام تمرینات دوره پولسازی، دانشجو با شناخت اندیشه­ها و باورهای نادرست و شناسایی ترمزهای درونی، موانع جذب ثروت را از مسیر خود حذف می­کند و با فعال شدن و بهره‌مندی از قوانین متافیزیکی با شتاب بیشتری در مسیر خوشبختی و موفقیت گام بردارد.

دوره لایف‌پلاس، آموزش­هایی برای تمام ابعاد زندگی و پرورش کالبدهای جسمانی، ذهنی، عاطفی و روحی ارائه می‌دهد. پیشنهاد ما این است، اگر قصد ثبت نام در هر دو دوره آموزشی دارید، از دوره لایف‌پلاس آغاز کنید و سپس این آموزش­ها را با دوره پولسازی ادامه دهید. اگر قبلاً آموزش­های مشابهی در این زمینه دیده­اید یا از نظر ارتباطی و معنوی و خانوادگی خود را در سطح مطلوبی می­بینید، می­توانید دوره پولسازی را برگزینید.

 

7.چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

به میزانی که تمرینات این دوره­ها را انجام بدهید تاثیرات آنها را در زندگی و رویدادهایی که تجربه می­کنید خواهید دید. بنابراین انجام تمرینات بزرگترین تضمین در موفقیت در این دوره­هاست.

 

8.آیا اگر من در دوره­ها شرکت کنم می­توانم روی فرزندم تاثیر بگذارم تا مشکلات کار و ازدواج او حل شود؟

با انجام تمرینات و بالارفتن سطح انرژی شما، این تغییر مثبت می تواند باعث بالا رفتن سطح انرژی و تغییر اطرافیان­تان ­شود.

خواست و اشتیاق درونی، اولین شرط رسیدن به موفقیت در مسیر تغییر و رشد است. بنابراین تا زمانی که عزیزان‌مان، اشتیاق کافی برای تغییر و حرکت از خود نشان ندهند تلاش­های اطرافیان آنها تاثیری در روند پیشرفت آنها نخواهد داشت.

 

9.آیا می­توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

این دوره­ها مختص کسانی است که بهای آن را به طور کامل پرداخت می­کنند. حضور اشتراکی، نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی باید بهای آن پرداخته شود.)

 

10.چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­رسیم؟

هر چقدر بیشتر و بهتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می­کنید و این تغییرات ماندگارتر خواهند بود. بسته به میزان انگیزه و نوع باورهای‌تان به مرور اثر تمرینات در زندگی و روحیات شما نمایان خواهند شد. اما به هیچ عنوان برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را بپیمائید.

 

 

سوالات قبل از ثبت نام پولسازی

 

1.برای شرکت در دوره پولسازی چه پیش­نیازهایی لازم است؟

تنها پیش­نیاز برای شرکت در این دوره تعهد برای انجام تمرینات، پیگیری دروس و اشتیاق کافی برای ایجاد تغییرات در اندیشه­ها و گفتار و عملکرد می­باشد.

 

2.آیا برای شرکت در دوره پولسازی محدودیت سنی، جنسیتی یا جغرافیایی خاصی وجود دارد؟

این دوره مناسب تمام افراد جامعه با هر سن و جنسیت و پراکندگی جغرافیایی و وضعیت اقتصادی و اجتماعی می­باشد و مطالبی که در آن آموزش داده می­شود در تمام ابعاد زندگی فرد تاثیر مثبت می­گذارد، از همین رو دوره­ای برای رشد تمام ابعاد زندگی نام­گذاری شده است.

 

3.دوره پولسازی مناسب چه افرادی است؟

همه افرادی که می­خواهند با تغییر نگرش­ها و با بهره­گیری از علم روز و شناخت قوانین فیزیکی و متافیزیکی مسیرهای پیشرفت مادی و معنوی خود را هموار کنند و سریع‌تر و آسان­تر از آنچه قبلا می­اندیشیدند به اهداف خود دست بیابند.

 

4.آیا می­توان دوره لایف‌پلاس و دوره پولسازی را با هم شرکت کرد؟

امکان حضور همزمان در هر دو دوره لایف پلاس و پولسازی وجود دارد اما اگر زمان و انرژی کافی برای انجام همزمان تمرینات هر دو دوره به طور همزمان ندارید. پیشنهاد ما به شما این است ابتدا از یکی از دوره­ها (لایف‌پلاس و پولسازی) آغاز کنید و سپس دوره بعدی را شروع کنید.

 

5.آیا تمرینات لایف‌پلاس و پولسازی مشترک است؟

قسمتی از آموزه­های این دوره­ها به هم تشابه دارد اما محتوا و مسیری که در این دو دوره ترسیم شده است به طور کلی متفاوت می­باشد و هر یک  بخشی از تفکر عرشیانی را در زندگی‌مان به جریان می­اندازد. 

 

6.برای انتخاب از میان دوره­های لایف­پلاس و پولسازی مردد هستم؟ چگونه می­توانم دوره مناسب برای شرایط فعلی خودم را از میان این دوره­ها انتخاب کنم؟

هر فرد با توجه به نیازهایی که در بخش­های مختلف زندگی­اش احساس می­کند، می­تواند از خدمات آموزشی ارائه شده در این دو دوره بهره­مند شود. با انجام تمرینات دوره پولسازی، دانشجو با شناخت اندیشه­ها و باورهای نادرست و شناسایی ترمزهای درونی، موانع جذب ثروت را از مسیر خود حذف می­کند و با فعال شدن و بهره‌مندی از قوانین متافیزیکی با شتاب بیشتری در مسیر خوشبختی و موفقیت گام بردارد.

دوره لایف‌پلاس، آموزش­هایی برای تمام ابعاد زندگی و پرورش کالبدهای جسمانی، ذهنی، عاطفی و روحی ارائه می‌دهد.

 

7.چه تضمینی برای نتیجه گرفتن از دوره وجود دارد؟

به میزانی که تمرینات این دوره­ها را انجام بدهید تاثیرات آنها را در زندگی و رویدادهایی که تجربه می­کنید خواهید دید. بنابراین انجام تمرینات بزرگترین تضمین در موفقیت در این دوره­هاست.

 

8.آیا دوره پولسازی برای کسی که بیکار هست هم مفیده؟

انجام تمرینات این دوره شما را یاری می­دهد تا با شناخت بهتر خود و استعدادهای­تان و تغییر باورها، شخصیت خود را ارتقا بخشید و در ادامه آن به مسیر شغلی هدایت خواهید شد.

 

9.آیا اگر من در دوره­ها شرکت کنم می­توانم روی فرزندم تاثیر بگذارم تا مشکلات مالی و شغلی او حل شود؟

با انجام تمرینات و بالارفتن سطح انرژی شما، این تغییر مثبت می تواند باعث بالا رفتن سطح انرژی و تغییر اطرافیان­تان ­شود.

خواست و اشتیاق درونی، اولین شرط رسیدن به موفقیت در مسیر تغییر و رشد است. بنابراین تا زمانی که عزیزان‌مان، اشتیاق کافی برای تغییر و حرکت از خود نشان ندهند تلاش­های اطرافیان آنها تاثیری در روند پیشرفت آنها نخواهد داشت.

 

10.آیا زنان خانه­دار هم می­توانند در دوره پولسازی ثبت ­نام کنند؟

اولین اصلی که در این دوره­ها فرا می­گیریم این است که: «چگونه فراتر از همه محدودیت­ها زندگی کنیم!»

سن، جنسیت، محل سکونت و... هیچ‌گاه نمی­توانند یک انسان با اراده را تسلیم کنند. در بین دانشجویان موفق این دوره، زنان خانه­دار زیادی هستند که با شناخت و به کارگیری توانمندی‌ها و استعدادهایشان توانسته­اند (با انجام مسئولیت­های مربوط به امور خانه­داری) برای خود و اطرافیانشان درآمدزایی کنند.

 

 

11.آیا می­توانیم به اتفاق چند نفر در دوره ثبت­نام کنیم و به طور اشتراکی از دوره بهره­مند شویم؟ (یعنی با پرداخت یک هزینه)

این دوره­ها مختص کسانی است که بهای آن را به طور کامل پرداخت می­کنند. حضور اشتراکی، نوعی دور زدن قوانین کائنات است. (یکی از مهمترین قوانین هستی این است که برای بدست آوردن هر چیزی باید بهای آن پرداخته شود.)

 

12.چه مدت بعد از انجام تمرینات به نتیجه می­رسیم؟

هر چقدر بیشتر و بهتر تمرین کنید، سریعتر پیشرفت می­کنید و این تغییرات ماندگارتر خواهند بود. بسته به میزان انگیزه و نوع باورهای‌تان به مرور اثر تمرینات در زندگی و روحیات شما نمایان خواهند شد. اما به هیچ عنوان برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را بپیمائید.

 

 

 

سوالات عمومی

 

1.آیا می­توان با افراد موفق­ (دانشجویان موفقی که ویدئوی آنها تهیه و منتشر شده است)در تماس بود؟

در صورتی که این عزیزان(دانشجویان موفقی که ویدئوی آنها تهیه و منتشر شده است) تمایل داشته باشند؛ با هماهنگی روابط عمومی مجموعه، می­توان این امکان را فراهم نمود.

 

2.آیا این امکان وجود دارد که به صورت حضوری یا تلفنی با استاد گفتگو داشته باشیم و د رمورد مسایل خود با استاد مشورت کنیم یا با توجه به مشکلاتی که در زندگی خود داریم استاد تشخیص دهند در کدام دوره شرکت کنیم؟

موسسه عرشیان یک موسسه آموزشی است که مهمترین مهارت رسیدن به خوشبختی که همان خوب زندگی کردن است را آموزش می­دهد. امور مربوط به مشاوره و درمان در حوزه فعالیتی این گروه آموزشی نمی­باشد.

با توجه به خیل عظیم دانشجویان مجموعه عرشیان و برنامه­های و فعالیت­های زیادی که استاد سید محمد عرشیان دارند و اینکه ساعات یک شبانه­روزفقط 24ساعت در اختیار داریم عملاً امکان عملی شدن این درخواست وجود ندارد. اما واحد پشتیبانی تلفنی موسسه، تلفن­های پاسخگو در ساعات اداری پاسخگوی پرسش­های در مورد چگونگی ثبت نام و راهنمایی و مشاوره برای انتخاب دوره­های مناسب طبق نیازهای­تان می­باشند

.

3.شرکت در دوره­ها مشکلاتی مثل بیماری و ازدواج و اعتیاد را حل میکند؟

مجموعه عرشیان یک گروه آموزشی است و خدماتی از این دست در موسسات مشاوره و مراکز درمانی ارائه می­شود.

اما در این دوره­ها با کسب آگاهی­ و تغییر روند زندگی­تان می­توانید پیشرفت­های چشمگیری در عرصه­های مختلف زندگی خود ایجاد کنید.

 

4.در بسیاری از مواقع، تلفن­های مجموعه اشغال است و من موفق به برقراری تماس با مجموعه نمی­شوم؟ علت آن چیست؟ آیا راه جایگزینی برای ایجاد ارتباط با موسسه وجود دارد؟

واحد پاسخگویی تلفنی مجموعه در ساعات اداری(ساعت9صبح الی 6بعدازظهر در روزهای شنبه تا چهارشنبه) پاسخگویی تماس­های عزیزان خواهد علت شلوغی خطوط حجم بالای تماس­های دریافتی می­باشد که بزودی با ایجاد زیرساخت­های لازم این مساله مرتفع خواهد شد.  

 

5.آیا بهای فایل­هایی که به صورت تصادفی از کانال­های دیگر به دستمان رسیده است باید پرداخت کنیم؟

تنها مجاری ارایه فایلهای صوتی استاد محمد عرشیانفر تنها مجرای ارسال محصولات و دوره­ها تهیه فایل­های صوتی و تصویری استاد سید محمد عرشیانفر سایت این موسسه(به آدرس arshiyanfar.com) و صفحات اجتماعی این موسسه در اینستاگرام (به آدرس arshian.international.group) و تلگرام (به آدرس @arshian-international-group)) می­باشد. سایر صفحات و سایت­ها غیر مرتبط با این گروه آموزشی می­باشند.

 

6.آیا سایر اعضای خانواده­مان نیز می­توانند از فایل­های صوتی و آموزه­های این دوره استفاده کنند؟

شما می­توانید به همراه اعضای خانواده و کسانی که به همراه آنها زیر یک سقف زندگی می­کنید فایلهای صوتی را گوش کنید. اما فقط برای فردی که در دوره حضور پیدا کرده پروفایل شخصی ساخته می­شود.

 

7.در مورد فایلها و دوره­های استاد که به صورت رایگان در فضای مجازی منتشر شده است پرداخت بها به چه صورت می­باشد؟

فایلهایی که بدین طریق در فضای مجازی منتشر شده­اند بدون هماهنگی و رضایت این گروه آموزشی به انتشار رسیده­اند  بنابراین با توجه به عدم رضایت این گروه، هیچ یک از این فایل­های آموزشی نمی­توانند سودمند واقع شوند بنابراین برای رعایت قانون پرداخت­ بها در اولین فرصت این فایل­های صوتی را از سیستم­های خود پاک کنید.

 از آنجایی که فروش این فایلهای صوتی جزء رویکردهای موسسه عرشیان نیست. امکان پرداخت بها برای تهیه این فایلهای صوتی به صورت تکی و خارج از دوره­ها و محصولات تهیه شده، وجود ندارد.

تنها مجرای شرکت در دوره­ها و تهیه فایل­های صوتی و تصویری استاد سید محمد عرشیانفر سایت این موسسه(به آدرس arshiyanfar.com) و صفحات اجتماعی این موسسه در اینستاگرام (به آدرس arshian.international.group) و کانال تلگرام (به آدرس @arshian-international-group ) می­باشد. سایر صفحات و سایت­ها غیر مرتبط با این گروه آموزشی بوده و مورد تائید نمی­باشند.

 

8.چه مدت بعد از شرکت در دوره‌ها و انجام تمرینات به نتیجه می­رسیم؟

هر چقدر بیشتر و بهتر تمرین کنید سریعتر پیشرفت می­کنید و این تغییرات ماندگارتر خواهند بود.

بسته به میزان اشتیاق و انگیزه شما و شخصیت و باورها و وضعیت فعلی و گذشته تان اثرات تمرینات در زندگی و روحیات شما به مرور نمایان خواهند شد. اما به هیچ عنوان برای سنجش میزان پیشرفت خود به نتایج آنی و مقطعی توجه نکنید و هر روز با اشتیاق روزافزون مسیر پیشرفت را بپیمائید.

 

9.در صورت تهیه دوره به همراه پشتیبانی، در طول دوره چند تماس پشتیبانی خواهیم داشت؟

اولین تماس توسط واحد پشتیبانی مجموعه صورت می­پذیرد برای تماس­های بعدی می­توانید با برقراری تماس با واحد پشتیبانی موسسه در ارتباط باشید.

 

10.آیا می­توان در تعداد اقساط بیشتری بهای دوره را بپردازیم؟

شما می­توانید به صورت یکجا یا به صورت ترمیک بهای شرکت در دوره­ها را بپردازید.

سید محمد عرشیانفر