وبینار پولسازی

وبینار پولسازی

وبینار پولسازی

وبینار پولسازی

وبینار اینترنتی دوره پولسازی

با توجه به شرایط کنونی و بنا به درخواست‌های مکرر دانشجویان و علاقمندان، همایش‌ این دوره آموزشی بصورت آنلاین برگزار می‌شود تا همه علاقمندان بتوانند از هر شهر یا نقطه‌ای در دنیا از طریق اینترنتی (وبینار) در این همایش شرکت کنند.

وبینار اینترنتی پولسازی
در روز جمعه ۲۰ تیرماه ۹۹، در ساعت ۱۱ قابل مشاهده است. فایل وبینار نیز در پروفایل شما قرار می‌گیرد تا در هر زمان دیگری بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. 

شرایط شرکت در وبینار برای دانشجویان این دوره چیست؟

ورود به این وبینار آموزشی برای دانشجویان دوره و برای سایر علاقمندان، با پرداخت بهای تعیین شده امکانپذیر است. لطفا بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید. لینک ورود به وبینار، بعد از «ثبت‌­نام» و اعلام تمایل به حضور در وبینار آموزشی، از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد و همچنین در پنل کاربری دانشجو قرار می‌‌گیرد.


من «دانشجوی این دوره هستم»، چگونه می‌توانم در وبینار شرکت کنم؟

همه علاقمندان از جمله دانشجویان دوره می‌توانند از طریق همین فرم، «ثبت‌نام» کرده و بعد از پرداخت بها، در این وبینار اینترنتی شرکت بفرمایید.


من دانشجوی این دوره «نیستم»، آیا می‌توانم در وبینار شرکت کنم؟

بله، چنانچه دانشجوی دوره پولسازی نیستید و تمایل به حضور در این وبینار آموزشی اینترنتی را دارید، می‌­توانید از طریق همین فرم، «ثبت‌نام» کرده و بعد از پرداخت بها، در این وبینار اینترنتی شرکت بفرمایید.

 
می‌خواهم شرکت کنم اما در این روز و ساعت، آنلاین نیستم، چه کنم؟

اگر به هر دلیلی نتوانستید در روز و ساعت تعیین شده در این وبینار شرکت کنید، فایل جلسه در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد تا در هر زمانی و از هر نقطه‌ای در دنیا بتوانید فایل وبینار را دانلود کرده و از تماشای آن بهره ببرید.
 

 

نکته مهم:

این وبینار آموزشی حضوری نیست و شما می‌توانید به سادگی از هر شهر و نقطه‌ای در دنیا، بصورت اینترنتی از طریق تلفن همراه، تبلت، لپ­تاب و کامپیوتر در این وبینار شرکت کنید.

سخنرانان

استاد سید محمد عرشیانفر

ثبت نام در وبینار پولسازی


جمع صورت حساب:400,000تومان

اطلاعات همایش

  • تاریخ : 1399/04/۲۰
  • ساعت : ۱۱
  • پشتیبانی :‌ 02126801395

اشتراک گذاری

سید محمد عرشیانفر