فرکانسیک چیست؟

فرکانسیک عرشیان فر

امواج فرکانسیک یک فایل صوتی پیشرفته می‌باشد که با فرکانس مغزی شما هماهنگ شده است و در این فایل براساس خواص فکری و روحی برنامه‌ریزی صورت می‌گیرد. همینطوری که گفتیم در ساخت فایل فرکانسیک با توجه به ساختار فکری شما از فرکانس‌های آلفا، تتا، گاما، دلتا، بتا استفاده می‌شود. این فایل ضمیر ناخودآگاه را بر اساس ساختار ذهن خودتان برنامه‌ریزی می‌کند و روند رسیدن به موفقیت و خواسته‌هایتان را تسریع می‌بخشد. فرکانسیک

فرکانسیک مناسب کیست؟

فرکانسیک مناسب افراد بالای سنین ۶ سال می‌باشد. کسانی که می‌خواهند باورهای خود را قوی‌تر کنند و مقاومت ذهن خود را روی موضوعات و رفتارهای مختلف اجتماعی تغییر دهند. بطور خلاصه برای هر موضوعی ما می‌توانیم فایل فرکانسیک طراحی نماییم.

چرا فرکانسیک

تمام قدرت انسان در ضمیر ناخودآگاه خلاصه می‌شود. وقتی شما بتوانید به طرز صحیح، ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی نمایید، می‌توانید آینده خود را بسازید. قدرت ضمیر ناخودآگاه آنقدر زیاد است که وقتی شما خواسته‌ای را در ضمیر ناخودآگاه ثبت نمایید، آینده شما ساخته می‌شود. ذهن ما در حالت عادی دارای امواج آلفا، دلتا، گاما، تتا، بتا می‌باشد که بسته به حالت تفکر ما و وضعیت روحی و فیزیکی ما در هر لحظه ترکیبی از این امواج از طرف ذهن ما به فضا ارسال و دریافت می‌شود.

 • موج دلتا : (فرکانس ۴ – ۱ هرتز) موج دلتا دارای کمترین محدوده ی فرکانس در مقایسه با سایر امواج مغزی است. به طور کلی موج دلتا در وضعیت خواب و ناهشیاری بیشتر مشاهده می‌شود. موج دلتا در نوزادان زیر ۶ ماه موج غالب است و انتظار می رود که در شرایط طبیعی با افزایش سن از دامنه‌ی این موج کاسته شود. موج دلتا هم چنین در افرادی با علائم آسیب مغزی، ناتوانی در یادگیری، پلک زدن سریع، حرکات سریع چشم و مغز خواب آلوده مشاهده می‌شود.
 • موج تتا : ( فرکانس ۸ – ۴ هرتز) موج تتا در خلاقیت و درک شهودی و حسی، تمرکز درونی و حافظه نقش مهمی دارد. در افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی- کم توجهی ، افزایش غیر طبیعی دامنه‌ی موج تتا منجر به زمان واکنش کند و ناتوانی در یادگیری می‌شود.
 • موج آلفا : ( فرکانش ۱۲- ۸ هرتز) موج آلفا در شرایط هشیاری، آرامش درونی، آمادگی ذهنی، اندیشیدن عمیق و در حالت بسته بودن چشم‌ها دیده می‌شود. در افراد خیال باف، افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی – کم توجهی، اختلالات یادگیری، افسردگی، آسیب‌های مغزی خاص و در صورت مصرف مواد و الکل، موج آلفای لوب پیشانی دامنه‌ی بزرگ‌تری دارد ولی در افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و بی خوابی، موج آلفا در قسمت پس سری افزایش دامنه خواهد داشت.
 • موج SMR ( فرکانس ۱۵ – ۱۲ هرتز) این موج در حالت‌های آرامش و تمرکز و بی حرکتی دامنه‌ی بیشتری دارد. موج SMR یکی از شاخص‌های اصلی نشان دهنده‌ی میزان توجه و تمرکز در افراد می‌باشد. در بیماران مبتلا به اختلال بیش فعالی – کم توجهی معمولا این موج دامنه‌ی کم‌تری در مقایسه با افراد معمولی دارد.
 • موج بتا : ( فرکانس ۱۵ – ۲۲ هرتز ) این موج در فرآیند توجه و تمرکز، حافظه، تفکر، حفظ توجه و حل مسئله تاثیر زیادی دارد. افزایش دامنه‌ی بتا در اختلالات اضطرابی، وسواس، اختلالات خواب و دندان قروچه دیده می‌شود.
 • موج high beta : فرکانس( ۳۵ – ۲۲ ) افزایش دامنه‌ی این موج در حالت‌های گوش به زنگی افراطی، اندیشناکی مداوم، پردازش شناختی سریع، زودرنجی و وسواس دیده می‌شود.
 • موج گاما : ( فرکانس ۴۲ – ۳۵ هرتز ) موج گاما بیشترین فرکانس را در مقایسه با سایر امواج مغزی دارد و افزایش دامنه‌ی آن جهت فرآیند یادگیری در ارتباط با مسائل پیچیده و چند وجهی ضرورت دارد.

مجموعه فرکانسیک عرشیان
نتایج دوره‌های فرکانسیک
مجموعه فرکانسیک عرشیاننتایج دوره‌های فرکانسیک
 
مجموعه فرکانسیک عرشیان
نتایج دوره‌های فرکانسیک
مجموعه فرکانسیک عرشیاننتایج دوره‌های فرکانسیک
مجموعه فرکانسیک عرشیان با بکارگیری تکنیک‌های انحصاری و با توجه به بررسی فرم‌های مشخصات هر فرد ،بازه فرکانسی مورد نیاز شخص را در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر با استفاده از فرکانس مخصوص برای هر فرد تهیه نموده تا با بکار گیری آن سرعت بیشتری در برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه بوسیله ارسال پیام‌های مورد نیاز هر خواسته صورت پذیرد. تنها مجموعه‌ای که به این شکل بصورت انحصاری با مطالعه دقیق و تکنیکی و به روز فایل‌های فرکانسیک را تولید می‌کنند گروه فرکانسیک عرشیان می‌باشد. free-your-mind هنگام برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه تکرار خیلی مهم است تا زمانی تکرار کنید که توسط ضمیر ناخودآگاه پذیرفته شود؛ حتی بعد از پذیرش باورها و مسائل بازهم باید در مقاطع مختلف این تکرار صورت گیرد تا این باورها قوی باقی بمانند، یادتان باشد، افزودن احساس به یک تلقین آن را مؤثر می‌کند. بهتر بگویم تا زمانی که احساس همراه تلقین نباشد اصلاً اسم آن را نمی‌شود تلقین گذاشت احساس قدرت است و باعث می‌شود خیلی ناممکن‌ها، ممکن شوند. این‌ یکی از قوانین ضمیر ناخودآگاه است که گاها در موردش اشتباه می‌شود ضمیر خودآگاه سه زمان دارد.

 • گذشته حال و آینده ولی ضمیر ناخودآگاه فقط یک‌زمان دارد؛ زمان حال.
 • گذشته در ضمیر ناخودآگاه یعنی نگاه از زمان حال به خاطرات و آینده یعنی پیش‌بینی حوادث از زمان حال.

توجه به این قانون ضمیر ناخودآگاه (زمان حال) متوجه شدید که چرا خیلی از عبارات تأکیدی نه‌تنها جواب نمی‌دهند بلکه گاها جواب معکوس می‌دهند؟ عبارت من سالم و سلامت خواهم شد را در نظر بگیرید. این عبارت چه نکته‌ای را به ضمیر ناخودآگاه می‌فرستند؟ به یاد دارید که گفتیم ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد. من اگر بگویم من سال دیگر درآمدم ۲۰ میلیون خواهد شد یعنی چی؟ یعنی الآن این درآمد را ندارم. پس وقتی می‌گوییم من سلامت خواهم شد ضمیر ناخودآگاه به این نتیجه می‌رسد که الآن شما سلامت نیستید. 

 

 1. منظور از روانشناسی ثروت چیست؟
 2. اعتماد به نفس چیست؟
 3. فن بیان چیست؟

هم‌فرکانس شدن با پول

برای هم فرکانس شدن با پول لازم است شخص افکاری در سر داشته باشد و به چیزهایی فکر کند که در جهت این عقیده هستند که، پول و ثروت در جهان به اندازه کافی وجود دارد و او هم می‌تواند به راحتی به پول زیادی دست یابد. هم فرکانس شدن با پول زمانی اتفاق می افتد که شخص باور دارد در آینده ای نه چندان دور او هم ثروتمند و پولدار خواهد شد.فرکانسیک عرشیان فر

فرکانس جذب ثروت

فرکانس جذب ثروت همان فرکانسی هست که در راه رسیدن به موفقیت و جذب ثروت در افکار و عقاید شخص شکل می‌گیرد و به او احساس امیدواری و اشتیاق نسبت به پولدار شدن منتقل می‌شود. از طرفی در این حس فرد به صورت ناخودآگاه احساس ثروتمند بودن را تجربه می‌کند. فرکانس جذب ثروت در واقع فرکانس هر فکری است که تایید می کند فرد می‌تواند از جایی که هست به ثروت فراوان به راحتی برسد.

مجموعه فرکانسیک عرشیان
نتایج دوره‌های فرکانسیک
مجموعه فرکانسیک عرشیاننتایج دوره‌های فرکانسیک

نتیجه‌گیری

فایل‌‌های فرکانسیک با هدایت تکامل سلولهای عصبی راه را برای ایجاد تغییرات دلخواه باز خواهند نمود. فرکانسیک به ما کمک خواهد کرد تا هر تغییری را به تدریج و در جهت صحیح هدایت کنیم. در این فایل‌ها اثرات امواج مغزی در خدمت کسب اثرات دلخواه به کار گرفته شده و به ما کمک می‌کنند تا تغییرات مد نظر خود را با روندی بسیار هدفمند، علمی و حساب شده به پیش ببریم.

فرکانسیک

به اشتراک گذاری

6 Comments

 1. اذین چشمی پاسخ

  سلام
  من از خریداران فایل های فرکانسیک هستم سه تا فایل سال گذشته خریداری کردم به هر سه خواسته ام رسیدم وواقعا مثل میانبری بود که منو به خواسته ام رساند سپاسگزارم جناب استاد عرشیانفر عزیز❤

 2. حامد جهاندارفر پاسخ

  با سلام به گروه بزرگ فعالان عرصه رشد و پیشرفت، گروه بین‌المللی عرشیان و درود فراوان به استاد عزیزم استاد سید محمد عرشیانفر
  من حامد جهاندارفر هستم و حدود دو سال هست که افتخار شاگردی استاد عزیزم رو دارم و خوشحالم که بگم نه تنها در عرصه‌ی مالی، بلکه در همه‌ی عرصه‌های زندگی، در همین مدت کوتاه، رشد زیادی کردم. از حدود یک سال قبل یکی از فایلهای فرکانسیک رو خریداری کردم و هنوز هم شبها و صبح‌ها به اون گدش میدم و احساس میکنم این فایل فرکانسیک تاثیر بسیار بسیار مشهودی در زندگی مالی من داشته.
  اونقدری که مایلم فایل فرکانسیک بعدیم رو هم خریداری کنم، چون برام نتیجه بخش بوده
  از استاد عزیزم و از همه‌ی شما که عاشقانه در جهت رشد جامعه قدم برمی‌دارید نهایت تشکر و سپاس رو دارم و همچنین سپاسگزار خداوندم که من رو به این مسیر رهنمون کرد

  1. مجید پاسخ

   فایل فرکانسیک اعتماد به نفس واقعا عالیه الان حدود چند ماهی هست دارم گوش میکنم و عجیب اعتماد بنفسم بالا برده خدایا شکرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *